Messi imponeert als invaller bij Argentiniƫ

Met een hattrick heeft Lionel Messi vrijdag (lokale tijd) Argentiniƫ naar de kwartfinale van de Copa AmƩrica geschoten. In Chicago versloeg zijn land Panama met maar liefst 5-0.

In de zevende minuut kwamen de Argentijnen al op voorsprong dankzij een treffer van Nicolas Otamendi.

In de 61ste minuut kwam Messi in het veld, die wegens een rugblessure niet de volle 90 minuten mee kon doen. De 27-jarige sterspeler had zeven minuten nodig om tot scoren te komen, en nam daarna ook de 3-0 en 4-0 voor zijn rekening. In de laatste minuut gaf de 27-jarige sterspeler een assist, waarna Sergio Agüero met een kopbal de eindstand op 5-0 bracht.

Maradona

Met zijn optreden snoerde Messi een andere Argentijnse vedette de mond. Diego Maradona stelde deze week dat zijn jonge evenknie geen sterke persoonlijkheid zou hebben. Met zijn hattrick liet Messi echter zien een leader by example te zijn, een leider die andere doet volgen door zelf altijd het goede voorbeeld tegeven.

ChiliIn dezelfde poule won titelverdediger Chili eerder op de avond met 2-1 van Bolivia dankzij twee treffers van Arturo Vidal. Na de eerdere nederlaag tegen Argentiniƫ heeft Chili nu weer alle kans de kwartfinales van het toernooi te bereiken.

Telesport

Share article

Latest articles