Meest bezongen speler hele EK op bank

Ondanks wekenlang hartstochtelijk gezang door de Noord-Ierse fans heeft Will Grigg dit EK geen seconde gespeeld. Bondscoach Michael O’Neill bleef ook in de achtste finales onvermurwbaar. Hij gunde Grigg, de meest bezongen speler op dit EK, ook tegen Wales geen enkele seconde speeltijd. Omdat de Noord-Ieren met 1-0 onderuit gingen, betekent dit ook het einde voor Grigg.

 Grigg, de trefzeker aanvaller van Wigan Athletic, is bekend geworden omdat er een leuk muziekje onder een liedje van de Wigan-fans is gezet en dit zich als een ware rage heeft verspreid. Zelfs de fans van andere deelnemende landen zingen massaal Will Grigg is on fire.

Afgelopen seizoen werd Grigg topscorer in de Championship en hielp Wigan daarmee aan directe promotie naar de Premier League.

Bron: Telesport

Share article

Latest articles