Max Verstappen is op indrukwekkende wijze wederom op het podium gefinisht. De Nederlander werd knap tweede in de Grand Prix van Oostenrijk.
Botsing
Tijdens de GP van Oostenrijk op de Red Bull Ring lag de Nederlander zelfs even aan de leiding, maar dat bleek een virtuele eerste positie. Nico Rosberg en Lewis Hamilton passeerden de Nederlander vijftien ronden voor het einde.
De twee Mercedes-coureurs knokten tot de laatste ronde om de zege en raakten elkaar met nog zes bochten te gaan. Rosberg schoot door toen Hamilton hem wilde inhalen en beide auto’s raakten beschadigd. De Brit wist de race toch te winnen, de Duitser zakte terug naar de vierde plek.
Klapband
In de eerste fase van de race reed Sebastian Vettel ook enige tijd aan de leiding. De Duitse Ferrari-coureur werd echter na 27 ronden getroffen door een klapband en viel uit.
Verstappens teamgenoot Daniel Ricciardo werde vijfde, voor Jenson Button (McLaren), Romain Grosjean (Haas), Carlos Sainz (Toro Rosso) en Valtteri Bottas (Wiilliams). Pascal Wehrlein (Manor) werd knap tiende en pakte zo zijn eerste WK-punten in de Formule 1.
Telesport


