Depay & co met winst in spoor van Franse top

Olympique Lyon heeft na twee remises weer eens gewonnen in de Franse competitie. Met Memphis Depay in de basis en Kenny Tete als invaller was Lyon te sterk voor Guingamp: 2-1. Nabil Fekir maakte in de 72e minuut het winnende doelpunt, op aangeven van Depay.

De ploeg van trainer Bruno Génésio staat na vijf wedstrijden op de derde plaats in de Ligue 1 met elf punten. Paris Saint-Germain gaat aan kop met de maximale score van vijftien punten, landskampioen AS Monaco volgt met twaalf.

De ploeg uit het prinsdom ging zaterdag hard onderuit bij OGC Nice (4-0). Mario Balotelli maakte twee doelpunten voor Nice, waarbij Wesley Sneijder ontbrak.

Paris Saint-Germain won vrijdag al met 5-1 bij FC Metz, mede dankzij treffers van de topaanwinsten Neymar en Kylian Mbappé. Edinson Cavani nam twee doelpunten voor zijn rekening.

Telesport

Share article

Latest articles