Meerdere kneuzingen voor Luuk de Jong

Luuk de Jong heeft kneuzingen aan zijn ribben en hart- en longstreek overgehouden aan de confrontatie met Feyenoorder Steven Berghuis. Aanvullend onderzoek moet uitwijzen hoe ernstig de blessure exact is.

De Jong viel zondagmiddag na een kwartier uit, nadat hij hard in aanraking kwam met de noppen van Berghuis. De aanvaller moest naar het ziekenhuis voor onderzoek naar het ziekenhuis. Daar kwamen de meerdere kneuzingen aan het licht.

“Het was natuurlijk een flinke klap. Luuk schrok zelf ook heel erg”, aldus technisch manager Marcel Brands bij PSV TV. “Hij kreeg in het begin ook geen lucht. Daarom werd hij vannacht ook ter controle in het ziekenhuis gehouden. Hoe lang Luuk uit de roulatie is? Dit is geen dagelijkse blessure, dus er is geen protocol voor. Maar ik denk dat we Luuk deze week niet zullen zien.”

Telesport

Share article

Latest articles