‘Sensationele terugkeer Ronaldo in de maak’

Voor de Braziliaanse voetballegende Ronaldo lonkt een terugkeer in de voetballerij.

De voormalig PSV’er is in beeld bij het Braziliaanse Corinthians, de club waar hij in 2011 zijn voetbalcarrière beëindigde. Voormalig clubvoorzitter Andres Sanchez wil Ronaldo, drievoudig wereldvoetballer van het jaar, graag verwelkomen in een bestuursfunctie, als hij in februari opnieuw wordt gekozen tot directeur van de club.

Tussen 2007 en 2011 stond Sanchez aan het roer bij de club uit Sao Paulo en haalde O Fenômeno in 2009 nog naar Brazilië. “Als ik de verkiezingen win, zal ik Ronaldo naar Corinthians halen. Wat hij precies gaat doen is nog niet duidelijk, maar het zal een hoge positie zijn gezien zijn kwaliteiten,” vertelde Sanchez tegen de Braziliaanse krant Estadao.

“Ronaldo is iemand die altijd op een positieve manier bij Corinthians betrokken is geweest. Hij is zeer competent in alles wat hij doet”, sloot de 53-jarige Braziliaan af.

Ronaldo geldt als een van de grootste spelers die het voetbal ooit heeft gehad. Twee keer hield hij de WK-beker omhoog, met Inter Milan pakte hij tweemaal de UEFA Cup, met Real Madrid werd hij landskampioen en met PSV won hij de KNVB-beker.

Telesport

Share article

Latest articles