PSG op oorlogssterkte

Paris Saint-Germain heeft een vrijwel volledig fitte selectie voor de confrontatie in Parijs met Celtic, woensdag in de Champions League. De Belgische verdediger Thomas Meunier is hersteld van zijn rugklachten en kan meedoen. De enige speler die ontbreekt is de geblesseerde Braziliaanse verdediger Thiago Motta.
2PSG is al zeker van de laatste zestien. De sterrenformatie voert groep B aan met twaalf punten uit vier duels en een aansprekend doelsaldo van zeventien treffers voor en nul tegen.
Trainer Unai Emery gaf in zijn vooruitblik aan dat de Champions League belangrijk is voor de Franse kampioen. ,,We willen als eerste eindigen in de groep en dus winnen van Celtic”, zei hij. In de uitwedstrijd in september was dat geen probleem. PSG won in Glasgow me 5-0 van de Schotse kampioen.

Telesport

Share article

Latest articles