Neymar haalt schouders op over ‘Cavani – commotie’

Neymar maakte zich twee weken geleden niet bepaald populair onder de fans van Paris Saint-Germain, maar de Braziliaan haalt zijn schouders op om alle ontstane commotie.

Bij een 7-0 voorsprong in de thuiswedstrijd tegen Dijon kreeg PSG een strafschop, en als Edinson Cavani die had genomen en benut, was de Uruguayaan all-time topscorer van de Parijzenaars geworden.

Het publiek zag daarom graag dat Cavani zich achter de bal zette, maar de strafschop werd opgeëist door Neymar. Dat zorgde voor fluitconcerten bij het thuispubliek. “Natuurlijk wist ik van het record van Cavani, maar de trainer had mij aangewezen als penaltynemer”, reageerde Neymar schouderophalend tegenover de Franse krant L’Equipe.

Geschiedenis schrijven

“En dan moet ik gewoon mijn verantwoordelijkheid nemen. Ik ben hier om geschiedenis te schrijven, om het beste van mezelf te laten zien en zo veel mogelijk te scoren”, onderstreepte de Braziliaan zijn keuze om de strafschop te nemen nog maar eens. Via de openingsgoal tegen Montpellier in het met 4-0 gewonnen competitieduel van afgelopen zaterdag kroonde Cavani zich alsnog tot all-time topscorer.

Telesport

Share article

Latest articles