AtlƩtico Madrid heeft probleemloos de laatste acht van de Europa League bereikt. De Spanjaarden versloegen Lokomotiv Moskou met 5-1 en dat was na de 3-0 zege in Spanje ruim voldoende voor de ploeg van trainer Diego Simeone.
Het was geen moment spannend in de RZD Arena van Moskou, waar temperaturen van om en nabij de min vijf graden Celsius werden gemeten.
AtlĆ©tico, dat nog nooit een Europees duel op Russische bodem verloor (drie zeges en twee gelijke spelen), kwam na zeventien minuten op voorsprong via Ćngel Correa (diagonale schuiver) en daarmee zakte het geloof van Lokomotiv in een goede afloop direct weg.
De ploeg, met oud-PSV’er Jefferson FarfĆ”n in de basis, deed nog wel direct wat terug met de 1-1 van Maciej Rybus in de twintigste minuut, maar daar bleef het bij in de eerste helft. Wie na rust een Russische stormloop had verwacht, kwam bedrogen uit.
AtlĆ©tico controleerde de wedstrijd en sloeg telkens direct toe zodra er een kans kwam. SaĆŗl ĆĆguez, Fernando Torres (twee keer) en Antoine Griezmann (een wonderschone treffer met veel gevoel) haalden de trekker over.
Blessuregevallen
Na afloop waren er veel vraagtekens over de toestand van AtlƩtico-verdediger Filipe Luis, die na rust per brancard het veld moest verlaten. Onderzoek in het ziekenhuis moet vrijdag meer duidelijkheid geven voor de Braziliaan.
Ook rechtsback Juanfran haalde vanwege een spierblessure het einde van de wedstrijd niet.
Bron : NOS.nl


