Virgil van Dijk staat te popelen om dinsdagavond opnieuw de strijd aan te gaan met de sterren van Manchester City.
“Ik hou van druk. Hoe groter de wedstrijden, hoe mooier ik het vind. Dan word ik gedwongen om mijzelf verder omhoog te duwen. Ik vind het al gauw saai”, zegt Van Dijk grijnzend.
Valkuil
“Ze zeggen dat ik rust uitstraal, maar dat is in het verleden ook mijn valkuil geweest. Ging ik op mijn gezicht omdat ik te relaxed was. Daarom is het goed voor mij om bij Liverpool elke dag op de training tegen verschrikkelijk goede aanvallers te spelen. Daar geniet ik van en daar word ik zelf ook elke dag beter van.”
Van Dijk vindt het prima als vanavond Sergio Agüero tegenover hem staat. “Het gaat erom hoe we als defensie staan. Ben je een eenheid of niet? Spanning ken ik sowieso niet. Ja, lekkere spanning. Omdat ik naar de halve finale wil.”
Salah
Topscorer Mo Salah deed het maandag nog rustig aan, maar verwacht wordt dat hij wel in actie komt bij Liverpool. Georginio Wijnaldum begint waarschijnlijk op de bank.
Telesport


