Aranxta Rus heeft bij de vrouwen ook de tweede ronde van de kwalificatie op Roland Garros overleefd. Rus versloeg in twee sets de Oostenrijkse Julia Grabheri. Dat deed ze met de cijfers 6-3 6-3.
In de laatste kwalificatieronde neemt Rus het op tegen de Italiaanse Deborah Chiesa, die de Sloveense Tamara Zidansek uitschakelde. Rus is als nummer 106 van de wereld als derde geplaatst in de kwalificaties, de 21-jarige Chiesa is de nummer 163 van de wereld. Rus kwam in 2013 voor het laatst uit in het hoofdtoernooi van Roland Garros, een jaar eerder bereikte ze zelfs de vierde ronde.
Hogenkamp en Schoofs
Richèl Hogenkamp en Bibiane Schoofs komen later vandaag in actie op het gravel in Parijs. De Nederlanders spelen – net als Rus – voor een plekje in de beslissende derde ronde van het kwalificatie-toernooi van Roland Garros.
Kiki Bertens en Robin Haase zijn al geplaatst voor het hoofdtoernooi.
door:ad.nl


