Kiki Bertens en Johanna Larsson hebben overtuigend de derde bereikt van het dubbeltoernooi van Roland Garros. Het Nederlands-Zweedse koppel was in twee sets te sterk voor de Amerikaanse Taylor Townsend en de TsjechischeĀ Renata Voracova (6-4, 6-0).
Bertens haalde donderdag ook al de derde ronde in het enkelspel. Morgen komt ze in actie tegen de Duitse Angelique Kerber, voormalig nummer ƩƩ van de wereld. Kerber is linkshandig, net als de Amerikaanse Townsend, die donderdag in het enkelspel afgeslacht werd door Simona Halep. ,,Dat is mooi meegenomen, dan kan ik vast trainenāā, zei Bertens na haar enkelpartij. Tegen een āleftieā spelen, is toch anders dan tegen een rechtshandige tegenstander.
Bertens en Larsson wonnen samen negen titels in het dubbelspel. Vorig jaar haalden ze de WTA Finals, alleen de beste duoās van het seizoen mochten meedoen. Ze schopten het tot de finale. Vrijdag kwamen ze actie op baan 6, waar ze in de eerste set nog wel wat tegenstand kregen, maar in de tweede set over hun tegenstanders heen walsten.
door:ad.nl


