Enkele zwaargewichten binnen de selectie van Spanje hebben dinsdag nog geprobeerd om bondsvoorzitterĀ Luis Rubiales op andere gedachten te brengen en bondscoach Julien Lopetegui niet te ontslaan.
Marca meldt dat Sergio Ramos, Andrés Iniesta, David Silva, Gerard Piqué, Sergio Busquets en Pepe Reina zijn opgestaan.
“Zij vonden het een slecht ideeĀ omĀ gekrenkte trots zo vlak voor het WK voor een ‘explosie’ te laten zorgen. De spelers zijn Rusland afgereisd om een toernooi te spelen dat slechts eensĀ in de vier jaar plaatsvindt. Voor veel van hen is het bovendien de laatste kans om het WK te winnen”, aldus de Spaanse krant.
De roep van de spelers werd echter niet beantwoord doorĀ Rubiales, die tot diep in de nacht metĀ Lopetegui en technisch directeur Fernando Hierro overlegde, maar er woensdag toch voor koos omĀ de trainer te ontslaanĀ enĀ Hierro als vervangerĀ aan te wijzen.
De voorzitter was dinsdag halsoverkop teruggevlogen naar de Spaanse basis in Krasnador nadat Real Madrid bekend had gemaakt datĀ Lopetegui na het WK aan de slag zou gaan in het Santiago Bernabeu.Ā Rubiales was totaal verrast door het plotselinge persbericht.
Telesport


