De Gendt en Kwiatkowski kritisch op voorstel Lappartient

Thomas De Gendt en Michal Kwiatkowski hebben op Twitter hun ongenoegen geuit over de voorstellen van UCI-voorzitter David Lappartient.

De Fransman opperde onder meerĀ om volgend jaar met slechts zes renners per team te starten en het gebruik van ‘oortjes’ enĀ wattagemetersĀ te verbieden.

De Gendt reageerde erg laconiek: ,,Alleen nog maar ritten van 65 kilometer, geen stages meer toelaten, geen avondeten, geen bevoorradingszones, nog maar 2 waterflessen per dag, een maximum van 2.000 calorieĆ«n per dag”, begon hij zijn tweet.

,,Nog maar 4 versnellingen op een fiets, geen remmen, elke dag een Formule 1-start en altijd pepperspray voor de race.” Met die laatste voorstellen uitte hij duidelijk kritiek op enkele gebeurtenissen tijdens de afgelopen Tour.

door:ad.nl

Share article

Latest articles