Carlos Sainz vertrekt naar McLaren

McLaren heeft de opvolger van Fernando Alonso binnen. Carlos Sainz rijdt volgend jaar voor de Britse renstal. De Spanjaard komt op dit moment uit voor Renault.

Sainz tekent een meerjarig contract bij McLaren en verlaat daardoor dus de stal van Red Bull Racing, door wie hij nu nog wordt verhuurd aan Renault. ,,Ik ben blij dat ik eindelijk  mijn overstap wereldkundig kan maken”, vertelt Sainz. ,,Ik ben al een fan van McLaren zo lang als ik mij kan herinneren. Het is een grote naam met een geweldige geschiedenis.”

McLaren heeft nog niet bekend gemaakt wie er naast Sainz plaatsneemt bij het team. Op dit moment is Stoffel Vandoorne nog de tweede coureur, maar de Belg weet niet te imponeren. Belangrijke gegadigden voor de plek zijn het Britse talent Lando Norris en Sergio Perez van Force India.

Teamgenoot Verstappen

Sainz werd gezien als een mogelijke vervanger van Daniel Ricciardo bij Red Bull. De Spanjaard reed echter in het verleden al samen met Max Verstappen en die relatie was op z’n zachtst gezegd explosief.

Met het vertrek van Sainz uit de stal van Red Bull, lijkt Pierre Gasly de enige serieus overgebleven kandidaat om de teamgenoot van Verstappen te worden in 2019.

door:ad.nl

Share article

Latest articles