PSV neemt geen risico met Lozano

PSV doet voorlopig voorzichtig met Hirving Lozano die zaterdagavond met een hoofdblessure per brancard het veld moest verlaten. „Beter een week te laat, dan een dag te vroeg”, aldus trainer Mark van Bommel.

Lozano knalde zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen FC Groningen (2-1) met zijn hoofd hard op dat van van tegenstander Tim Handwerker. De Mexicaan moest een nacht in het ziekenhuis doorbrengen, maar mocht zondag weer naar huis.

De medische staf bekijkt zijn gezondheidstoestand en zijn mogelijke inspanningen van tot tot dag.

Lozano maakte tegen FC Groningen beide treffers.

Australiërs week vrij

PSV heeft de Australiërs Trent Sainsbury en Aziz Behich een week vrij gekregen na hun deelname aan de Azië Cup. Volgende week sluiten ze weer aan bij de selectie van de koploper in de Eredivisie. Titelverdediger Australië strandde in de kwartfinale van het toernooi om de Azië Cup. Daarin bleek gastland de Verenigde Arabische Emiraten met 1-0 te sterk.

Telesport

Share article

Latest articles