Met 4 doelpunten uit 2 gespeelde wedstrijden is Stefano Rijssel de topscoorder van de groepsfase gedurende de CCCS 2019 – kampioenschappen; een prachtig resultaat voor ‘Boeroe’ zoals hij dagelijks genoemd wordt, maar de gedreven aanvaller wil nog meer….
Bij de nationale selectie wordt hij doorgaans gebruikt als aanvallende middenvelder, maar van trainer Godeken moet hij toch meer vooruit spelen om zo vaker voorbij de laatste linie van de verdediging te komen. Boeroe was kort voor het toernooi nog geblesseerd, maar is volgens de medische staf nu wel fit; maar al te goed voor Robinhood gezien hij momenteel de invloedrijkste speler is van het team.
Tijdens de vorige CCCS – kampioenschappen stond Stefano Rijssel al in de finale tegenover Franciscain; hij pakte weliswaar de prijs als topscorer, maar greep met zijn club Intermoengotapoe naast het kampioenschap.
Rijssel deed naar de wedstrijd van vandaag toe de belofte om zoals altijd het geval is, zich voor 100% in te zetten. Hij geeft aan volledig geconcentreerd te zijn naar de kwartfinale toe en zal er alles aan doen Robinhood naar de halve finales toe te helpen.
De wedstrijd van R0binhood tegen Ram’s Village Superstars start vandaag (donderdag) om 17.30 uur (18.30 uur Surinaamse tijd)


