Graves ziet zege als loon naar hard werken

Met een heel vroege treffer in de wedstrijd (4de minuut) van middenvelder Abraham Graves werd al snel een enorme stap gezet richting de finale van de Concacaf Caribbean Club Shield kampioenschappen.

De tweebenige voetballer die vanuit het middenveld voor de spelverdeling zorgt is van mening dat de overwinning te danken is aan het keiharde werk dat als collectief is verricht. Over zijn prachtige treffer zegt hij dit vaker geprobeerd te hebben en het uiteindelijk is gelukt. Natuurlijk kon het niet op een mooier moment gebeuren.

Naast het maken van een doelpunt pakte Abrahams eveneens een gele kaart, omdat hij meerdere malen een overtreding beging. Op de vraag hoe het zit met de lichte blessure aan zijn dijbeen, zegt hij gewoon de medische adviezen te volgen en het zelf goed te behandelen.

Morgen (15 april) vindt de grote finale van dit toernooi plaats; de tegenstander is Club Fransiscain, de titelverdediger en ook de ploeg die onze landskampioen in de groepsfase met 3 -1 versloeg.

Share article

Latest articles