Kingston – Jamaica
Ondanks de zon hoog aan de hemel stond heeft SV Robinhood een goede training afgewerkt in aanloop naar de wedstrijd van Zondag 19 Mei in Concacaf Caribbean Club Championship verband , waarbij zij zullen uitkomen tegen Real Hope uit Haitie .
Zeer ontspannen maar tegelijkertijd heel geconcentreerd werden de diverse warming-up oefeningen uitgevoerd om daarna de trainings-wedstrijd te beginnen. Ook daar werden er op een aantal zaken gefocused.
Naar alle tevredenheid van coach Roberto Godeken werd de training afgesloten en keerden zij terug richting Knutsford Court Hotel . Naar zeggen van de leermeester zal er niet meer getraind worden voor de wedstrijd van aanstaande zondag,
Vanavond om 20.00 pm zal wederom het avondmaal geserveerd worden en kunnen staf en spelers genieten van een warme maaltijd en een koude drank.
Voor meer updates over de wedstrijd van aanstaande Zondag 19 Mei 2019 blijft u de site en onze facebook page volgen.


