Advocaat met Curaçao kwartfinalist Nations League na gelijkspel tegen Trinidad en Tobago

Curaçao heeft voor het eerst de kwartfinales van de CONCACAF Nations League bereikt. De ploeg van bondscoach Dick Advocaat speelde de vierde en laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Trinidad en Tobago, waardoor groepswinst een feit was.

Curaçao kwam in de eerste helft op achterstand door een treffer van Luke Phillip, maar in de 61ste minuut maakte Jordi Paulina gelijk.

De eerdere wedstrijden tegen Costa Rica (4-3), Nicaragua (6-1) en Trinidad en Tobago (1-0) werden alle drie gewonnen.

In de groepsfase van de Nations League speelden landen in twee groepen van zes, waarbij elke ploeg vier wedstrijden speelde tegen drie verschillende ploegen. De nummers een en twee plaatsen zich voor de kwartfinales en ontmoeten daar de ploegen die al geplaatst waren: de VS, Mexico, Canada en Panama.

In die kwartfinales zijn ook directe tickets voor de Gold Cup van 2027 te verdienen.

Bron: NOS Sport

Share article

Latest articles