Een dag voor de Concacaf  Nations League wedstrijd tussen Mexico en Suriname zijn zowel Stanley Menzo als Tata Martino aan het woord geweest tegenover de mexicaanse pers. Ook de afgereisde surinaamse pers was aanwezig en ook Desney Romeo en Quaraisy Nagessersing zitten in Torreon, de plaats waar de voor Natio zo belangrijke wedstrijd word afgewerkt.
In gesprek met Desney Romeo van ABC Television en met het vooruitzicht op de wedstrijd, geeft Romeo aan dat Tata Martino heel duidelijk  was in zijn betoog; de focus ligt op het WK en de selectie waar Mexico aantreedt is ondanks de zware kritiek van het volk zeker niet de selectie die wordt voorbereid voor het WK. De kans bestaat zelf dat geen van deze geselecteerde spelers meereist naar het WK.
Hierop aansluitend zegt Quaraisy Nagessersing, QN – Sports, dat het bij zulke grote voetballanden niet gebruikelijk is dat de sterkste spelers worden geselecteerd voor bepaalde kwalificatie-wedstrijden. Nagessersing is van mening dat ondanks de vele afwezige toppers Martino toch nog in staat is geweest een sterke selectie samen te stellen voor de Nations League.
Ook tegen dit veredeld elftal krijgt Natio het zeer moeilijk, vervolgt Nagessersing; Natio mag op zich heel blij zijn dat Mexico met deze selectie aantreedt vanavond. De kans om van de mat geveegd te worden, is nog steeds reeel. Romeo gaat hierin helemaal mee met zijn collega en vind erbij aansluitend dat de Mexicaanse bondscoach het zich kan permitteren de grote namen buiten de selectie te laten; er is nooit sprake van een zwak Mexico.
Aan de andere kant verwacht Romeo dat Natio alles zal geven vanavond en dat dit tot een goed resultaat kan leiden voor Natio; ook Nagessersingsluit het gesprek positief af en hoopt op een slechte dag voor het thuisland tegenover een excellerend Suriname.





