Al-Hilal geeft niet op en is naar Parijs gevlogen voor gesprekken met Kylian Mbappé. De steenrijke club uit Saoedi-Arabië wil de sterspeler van Paris Saint-Germain overtuigen, meldt L’Équipe. Tussen de clubs zit het wel goed.
Deze week werd bekend dat Al-Hilal een recordbod van 300 miljoen euro op Mbappé gedaan heeft. PSG heeft toestemming gegeven voor gesprekken, maar Mbappé ziet het vooralsnog niet zitten. Een delegatie van Al-Hilal is inmiddels in Parijs om de aanvaller ervan te overtuigen om voor Saoedi-Arabië te kiezen. Mocht Mbappé akkoord gaan, dan ligt er een eenjarig contract klaar, ter waarde van 700 miljoen (!) euro.
Vanwege de contractstatus van Mbappé staat PSG open voor een verkoop. Hij ligt nog maar één jaar vast en dus is dit het moment om hem te verkopen, anders loopt hij volgend seizoen transfervrij de deur uit. PSG zette Mbappé vorige week zelfs uit de selectie.
Overigens is Al-Hilal niet alleen in Parijs voor Mbappé, maar ook om de transfer van Malcom af te ronden. De Braziliaanse aanvaller van Zenit Sint-Petersburg vertrekt voor rond de zestig miljoen euro naar Saoedi-Arabië en is in Parijs medisch gekeurd. Malcom was in 27 wedstrijden voor Zenit goed voor 23 doelpunten en zeven assists.
vi.nl







