Alex De Minaur neemt het op tegen Daniil Medvedev in de wijk van Shanghai

HANGHAI — De als zevende geplaatste Alex De Minaur is de derde speler dit seizoen die 50 wedstrijden op tourniveau heeft gewonnen. Hij versloeg Nuno Borges met 7-5, 6-2 tijdens de Shanghai Masters op woensdag.

De Minaur sloeg 19 winners en bereikte zijn zevende kwartfinale op de Masters 1000 in één uur en 47 minuten.

Alleen de topspelers Carlos Alcaraz met 67 overwinningen en Taylor Fritz met 50 hebben in 2025 de grens van 50 overwinningen bereikt.

In zijn beste seizoen tot nu toe behaalde De Minaur 47 overwinningen in 2024 en twee titels.

Hij neemt het op tegen de als zestiende geplaatste Daniil Medvedev , die Learner Tien met 7-6 (6), 6-7 (1), 6-4 versloeg .

Ook de als twaalfde geplaatste Felix Auger-Aliassime schakelde de als achtste geplaatste Lorenzo Musetti met 6-4, 6-2 uit, waardoor hij in de kwartfinale moest afleggen tegen Arthur Rinderknech , die een andere geplaatste speler, nummer 15 Jiri Lehecka, met 6-3, 7-6 (5) verraste .

De nummer 54 van de wereld, Rinderknech, die de als derde geplaatste Alexander Zverev uitschakelde , voegt zich bij zijn neef Valentin Vacherot in de kwartfinales.

Bron: ESPN

Foto: Getty Images

Share article

Latest articles