Gerardo Martino is het Argentijnse commentaar op Lionel Messi spuugzat. De bondscoach heeft geen goed woord voor de critici over.
Hoewel Messi bij FC Barcelona de sterren van de hemel speelt, is in Argentinië al geruime tijd negatief commentaar op zijn spel in de nationale ploeg. Deze zomer werd die kritiek alleen maar erger. De Argentijnen verloren in de finale van de Copa America van gastland Chili.
Vervolgens was Messi bij veel fans weer de gebeten hond. “Zij die Messi bekritiseren, verdienen het niet om het voetbal te analyseren. Het is frustrerend dat er wordt gezegd dat Messi overweegt te stoppen met interlandvoetbal”, vertelt bondscoach Martino aan FOX Sports.
“Toch is het ook begrijpelijk; als ik Messi was, zou ik al lang zijn gestopt met het spelen van interlands.” Martino was in het seizoen 2013/14 coach van Barcelona. Na de verloren WK-finale tegen Duitsland volgde hij Alejandro Sabello op als Argentijnse bondscoach.
Lionel Messi speelde tot nu toe 103 wedstrijden voor zijn land. Daarin scoorde hij 46 keer. De enige prijzen die hij in het shirt van Argentinië won, zijn het WK Onder-20 in 2005 en goud op de Olympische Spelen van 2008.
Bron : MSN.com


