Alvaro Morata keert voor 30 miljoen euro terug naar Real

Alvaro Morata keert terug naar Real Madrid. De winnaar van de Champions League maakt gebruik van een clausule in het contract van de spits bij Juventus. Real mag hem voor 30 miljoen euro terughalen.

Real bevestigde vandaag dat het de eerste spits van Spanje op het EK weer overneemt van de kampioen van Italië. De 23-jarige Morata maakte twee jaar geleden nog de overstap van Real naar Juventus omdat hij daar meer speeltijd zou krijgen. Hij liet wel vastleggen dat Real hem voor 30 miljoen euro kon terughalen.

Directeur Giuseppe Marotta van Juventus vertelde vanmiddag al dat Morata niet te houden is voor Juventus. Volgens Marotta heeft Real zich nog niet gemeld voor de Fransman Paul Pogba. ,,We hebben nog geen bod op hem ontvangen”, zei hij.

Bron: ad.nl

Share article

Latest articles