Alvaro Morata woedend op VAR na late rode kaart voor Como, terwijl voormalig Real Madrid-verdediger Jacobo Ramon door een rode kaart van het veld wordt gestuurd en de Serie A-ploeg genoegen moet nemen met een gelijkspel.

Alvaro Morata heeft de scheidsrechters voor de wedstrijd Como-Genua flink bekritiseerd omdat ze de VAR niet hadden gebruikt voordat ze voormalig Real Madrid-verdediger Jacobo RamĂłn van het veld stuurden. De marsorders voor de Spanjaard speelden een cruciale rol in de uitslag van de wedstrijd, aangezien Como maandag de buit deelde in een 1-1 gelijkspel tegen het team van Patrick Vieira.

Como hield stand na late rode kaart en gelijkmaker

Como was in de slotfase van de wedstrijd dicht bij de drie punten met een 1-0 voorsprong na een doelpunt van Nico Paz in de 13e minuut. In de 88e minuut werd RamĂłn echter van het veld gestuurd na een harde sliding op Genoa-speler Junior Messias en vier minuten later maakten de bezoekers gelijk via Caleb Ekuban.

Morata was niet blij met de beslissing om de jonge verdediger zijn marsorders te geven. Hij vond dat de scheidsrechters de herhaling beter hadden moeten bekijken. 

Como 1907 tegen Genua CFC - Serie A

Como-aanvaller erkent fouten

Morata zei na de wedstrijd: “We hebben twee belangrijke punten verloren. Ik begrijp dat het moeilijk is om beslissingen te nemen, maar ik snap niet waarom Ramons rode kaart niet door de VAR is beoordeeld. Je ziet meteen dat het geen straight leg was. Ik snap niet waarom ze met de huidige technologie de actie niet door de VAR laten beoordelen. De intensiteit lijkt misschien heftig, maar als je er rustig naar kijkt, is een rode kaart niet gerechtvaardigd. Hij krijgt die nauwelijks. We zijn allemaal mensen en we maken fouten.”

Een tegenslag voor Como, maar Fabregas maakt zich geen zorgen

Na vorig seizoen als tiende te zijn geëindigd in de Serie A en flink te hebben geïnvesteerd in nieuwe spelers, wil Como onder Cesc Fàbregas graag het volgende niveau bereiken, hoewel de coach zegt dat hij geduldig is . Ze openden het nieuwe seizoen met een overwinning tegen Lazio, waarna ze in hun tweede wedstrijd met 1-0 verloren van Bologna, voordat ze deze week Genoa ontvingen.

Como 1907 tegen Genua CFC - Serie A

Wanneer komt Como weer in actie?

Como staat met vier punten uit drie wedstrijden momenteel negende in de Serie A. Hun volgende wedstrijd is op 21 september tegen Fiorentina.

Bron: Goal

Foto: Getty Images Sport

Share article

Latest articles