Arne Slot ontvangt Mo Salah met open armen bij moeizaam scorend Liverpool

LiverpoolĀ speelt dit weekend tegen Burnley, maar Arne Slot kijkt alvast over dat weekend heen. Nog een duel en dan is Mohamed Salah weer terug bijĀ The Reds. De Nederlandse manager kan niet wachten.

ā€žEerst speelt hij nog een belangrijke wedstrijd op zaterdag (de troostfinale van de Afrika Cup tegen Nigeria, red.) en daarna komt hij terugā€, vertelt Slot op de persconferentie. ā€žIk ben blij als hij weer bij ons is. Mo is zo belangrijk voor deze club en voor mij. Zelfs als ik vijftien aanvallers had, zou ik blij zijn om Mo terug te zien keren, maar dat is niet onze situatie momenteel.ā€

Liverpool kampt namelijk met behoorlijk wat blessures. De ergste problemen liggen achterin, maar ook spits Alexander Isak is momenteel niet inzetbaar. Bovendien scoort de ploeg van Slot momenteel niet heel makkelijk. In twee van de drie laatste competitieduels kon er niet een keer gejuicht worden. In de laatste negentien Premier League-wedstrijden scoorde Liverpool slechts ƩƩnmaal meer dan twee keer. Omdat Liverpool verdedigend dit seizoen ook niet heel stabiel is, heeft dat veel puntenverlies tot gevolg gehad.

Gesprekken met Salah

Of Salah woensdag alweer in actie kan komen in de Champions League tegen Olympique Marseille is nog de vraag. ā€žDat gaan we eerst met hem bespreken.ā€ Daarmee lijken de gemoederen tussen Slot en de Egyptenaar weer bedaard. Vlak voor de Afrika Cup stonden de twee op minder goede voet met elkaar en gaf Salah nog een knallend interview nadat hij buiten de basis was gelaten.

ā€žWe zijn in gesprek met hem over wat we hier van hem verwachtenā€, zei de trainer, die verder niet wilde ingaan op de precieze inhoud van de gesprekken. ā€žWaar we het over hebben, blijft tussen ons.ā€

Champions League-voetbal

Met Salah heeft Slot als belangrijkste taak om Champions League-kwalificatie af te dwingen, nu titelprolongatie uit het zicht lijkt. ā€žDat is twee of drie jaar geleden een keer niet gelukt en dat had financieel gezien grote gevolgen voor de club. Dat is waarom we echt goed moeten presteren in de competitie en natuurlijk zijn er ook nog de FA Cup en de Champions League om voor te strijden.ā€

 

Bron: Telegraaf

Foto: Afp

Share article

Latest articles