Arsenal start prijzenjacht goed

Het is Arsene Wenger eindelijk gelukt. De trainer van Arsenal won voor het eerst van Jose Mourinho. De manager van Chelsea stond met lege handen na afloop van de strijd om de Community Shield op Wembley, 1-0.

De officiële openingswedstrijd van het Engelse seizoen ging tussen tussen FA Cupwinnaar Arsenal en kampioen Chelsea.

Alex Oxlade-Chamberlain scoorde halverwege de eerste helft een fantastisch doelpunt voor de Gunners.

Bij de ‘Gunners’ stond Petr Cech onder de lat. De Tsjech verruilde deze zomer Chelsea voor Arsenal.

Niet alleen twee Londense clubs stonden zondagmiddag tegenover elkaar. Ook beide coaches zijn bepaald vrienden. Beiden mogen elkaar duidelijk niet.

Jose Mourinho heeft er een handje van om Arsene Wenger voor schut te zetten. Andersom probeert Wenger steeds boven diens agressieve kritieken te staan.

Bij Chelsea maakte nieuweling Falcao na rust zijn opwachting in de punt van de aanval.

Dat maakte niets meer uit. Ook de aanvaller kon de eerste nederlaag van Mourinho tegen Wengers team niet voorkomen.

Telesport

Share article

Latest articles