Arsenal-trainer Arsène Wenger heeft vrijdagochtend een opmerkelijke persconferentie gehouden. De Fransman, die kop van Jut is bij de fans nu The Gunners alweer naast de titel grijpen, geeft een deel van de eigen fans de schuld van het mislopen van de titel. “We hebben het kampioenschap vergooid in de thuismatchen tegen de mindere ploegen, maar we moesten thuis spelen onder moeilijke omstandigheden”, aldus Wenger.
Wenger ligt al een tijdlang onder druk als coach van Arsenal en heeft nu teruggeslagen, niet toevallig in aanloop naar de match tegen Norwich, waar er een groot protest gepland is tegen het langer aanblijven van de Fransman. De trainer van Arsenal had het over “mensen met grote ego’s en persoonlijke agenda’s”, die de onrust bij de eigen fans voeden. “Kijk, ik kan de frustratie van de fans begrijpen. Maar ondanks hun frustratie willen ze wel onze team steunen. Om onze ploeg een eerlijke kans te geven, moeten ze dan ook achter ons team staan. Sommige groepen mensen proberen die fans te manipuleren, maar ik geloof niet dat daar iets meer achter schuilt dan een persoonlijke agenda en een groot ego”, tekende The Telegraph op.
“We hebben het kampioenschap vergooid in de thuismatchen tegen de mindere ploegen, maar we moesten thuis spelen onder moeilijke omstandigheden. Op verplaatsing zijn we kampioen, maar in eigen huis, tegen de mindere ploegen, hebben we het laten afweten.”
Bron : Nieuwsblad,be