Atalanta heeft zich gevoegd bij de exclusieve clubs in de Italiaanse Serie A die eigenaar is van het stadion waarin ze hun thuiswedstrijden spelen. De nummer vijf van de lopende competitie heeft Stadio Atleti Azzurri d’Italia voor 8,6 miljoen euro gekocht van de gemeente Bergamo.
Atalanta heeft nu dezelfde status als Juventus, Udinese en Sassuolo, die ook eigenaar zijn van hun stadion. De meeste andere clubs uit de Serie A spelen in stadions die eigendom zijn van de gemeente, zoals AC Milan en Inter Milaan.
Atalanta kocht een stadion dat is gebouwd in 1928, plaats biedt aan 26.500 toeschouwers en behoorlijk verouderd is. De gemeente heeft dan ook een clausule laten opnemen in de koopovereenkomst dat het stadion binnen zes jaar gemoderniseerd wordt.


