Een Braziliaanse schoonspringster heeft haar ploegmaat uit haar appartement gegooid om de nachten met een mysterieuze minnaar door te kunnen brengen. De twee hadden forfait gegeven voor de finale synchroonspringen op de 10 metertoren. Nu wordt duidelijk waarom.
Volgens de Braziliaanse krant O Globo liep een ruzie tussen Ingrid Oliveira en Giovanna Pedroso uit de hand. De twee nemen samen deel aan het synchroonspringen vanop 10 meter.
De twee delen ook een kamer in het atletendorp. Maar Pedroso beweert dat Oliveira verschillende nachten met een “mysterieuze gast” doorbracht op haar kamer, en haar ploeggenote vroeg om het appartement te verlaten.
Oliveira zocht uiteindelijk effectief een andere slaapplaats, maar diende wel klacht in bij de Braziliaanse zwembond.
De twee hadden zich geplaatst voor de finale, maar gaven door de ruzie verstek. Vorig jaar haalden ze samen nog zilver op de Panamerikaanse spelen, maar nu hebben ze te kennen gegeven dat ze niet meer met elkaar door willen.
Nieuwsbald.be