Balotelli maakt eerste competitiedoelpunt voor Liverpool

In de Premier League heeft Liverpool op Anfield Road met 3-2 gewonnen van Tottenham Hotspur, dat op de ranglijst zakte van de vijfde naar de zesde plek, een plaats en een punt boven Liverpool.

Markovic zette Liverpool op 1-0 met een schuiver met een verraderlijke stuit.Na een mooie aanval maakte Kane de 1-1. Op slag van rust zag Sturridge namens de Reds een hakje tegen de paal belanden. Na rust maakte Gerrard vanaf de stip de 2-1, nadat Rose Sturridge had gevloerd.

Dembélé (ex-AZ) tikte de 2-2 binnen na een niet goed verwerkte vrije trap van Eriksen (ex-Ajax). Liverpool lachte het laatst dankzij twee invallers: Balotelli scoorde uit een voorzet van Lallana. Het was voor de Italiaan zijn eerste competitiedoelpunt voor de Reds.

Arsenal wint ook, maar wel met moeite

Arsenal heeft zich dinsdag met pijn en moeite langs Leicester City geworsteld. De topclub uit Londen won het duel met de hekkensluiter in het eigen Emirates Stadium met 2-1. Laurent Koscielny en Theo Walcott zetten Arsenal voor rust op 2-0. In de tweede helft deed Andrej Kramaric wat terug.

Door de zege passeert Arsenal op de ranglijst Manchester United. De formatie van Arsène Wenger heeft één punt meer (45) dan de ploeg van Louis van Gaal. ManUnited heeft wel een wedstrijd minder gespeeld. Van Gaal en co krijgen woensdag Burnley op visite.

Arsenal profiteerde ook van de nederlaag die Tottenham Hotspur leed bij Liverpool: 3-2. De Spurs blijven daardoor op 43 punten steken na 25 wedstrijden, goed voor de zesde plaats. ManUnited is voorlopig vijfde, Arsenal vierde. Liverpool (zevende) verkleint door de zege het gat met de Spurs naar één punt.

nos.nl

Share article

Latest articles