Barça eert Vilanova met shirt

FC Barcelona treedt komende zaterdag in de competitiewedstrijd tegen Getafe aan in unieke ‘Tito-shirts’. Dat gebeurt ter nagedachtenis aan de voormalige trainer, die vorige week vrijdag op 45-jarige leeftijd overleed aan kanker.

Het shirt draagt op borsthoogte de tekst ‘Tito voor altijd en eeuwig’. Voorafgaand aan de wedstrijd in de Primera División zal een minuut stilte worden gehouden. Ook wordt er een video getoond en is er ruimte voor een speciale supportersactie. Barcelona roept supporters daarom op om minstens tien minuten voor de aftrap aanwezig te zijn.

Strijd om titel

Voor Barcelona staat er tijdens de laatste drie competitieduels nog veel op het spel. De regerend kampioen van Spanje heeft vier punten achterstand op Atlético Madrid en twee punten voorsprong op Real Madrid, dat één wedstrijd minder speelde.

Afgelopen weekend stond Barcelona, voorafgaand aan de uitwedstrijd bij Villarreal, ook al stil bij het overlijden van Vilanova. Als gevolg van de ziekte moest Spanjaard de samenwerking met Barcelona vroegtijdig beëindigen. Van 2007 tot 2012 assisteerde hij Pep Guardiola, die hij in 2012 opvolgde als hoofdtrainer.

nos.nl

Share article

Latest articles