België start met zege op Cyprus

België is prima begonnen aan de WK-kwalificatiereeks. De Belgen wonnen dinsdagavond in groep H met 3-0 op Cyprus.

Romelu Lukaku was de grote man bij onze Zuiderburen. Hij maakte twee treffers. De Belgen kwamen al na dertien minuten op voorsprong via de spits. Na een uur spelen werd de voorsprong door Lukaku verdubbeld.

De Rode Duivels kwamen verder niet meer in de problemen. Yannick Ferreira Carrasco bepaalde tien minuten voor tijd de eindstand.

Voor Martinez is het zijn eerste overwinning als bondscoach van België. De Spanjaard moest vorige week bij zijn debuut in een oefenwedstrijd tegen Spanje een 2-0 nederlaag incasseren.\

Grote zeges

In dezelfde groep speelde Gibraltar zijn eerste WK-kwalificatiewedstrijd ooit. Het ministaatje is pas recent toegelaten tot wereldvoetbalbond FIFA en ontving dinsdagavond Griekenland. De Grieken moesten nog een gelijkmaker slikken (1-1) maar knokten zich in de slotfase van de eerste helft al naar een riante voorsprong en de eindstand: 4-1. Bosnië had voor eigen publiek weinig moeite met Estland: 5-0.

Telesport

Share article

Latest articles