“Fenerbahçe is een team met veel kwaliteit, maar we moeten vooral Robin van Persie in de gaten houden”, zegt Celtic-verdediger Dedryk Boyata in de aanloop naar het Europa League-treffen tussen de Schotten en de Turken.
“We kennen Van Persie allemaal. Waar je ook heen gaat, als je zijn naam zegt, weten de mensen dat je het over een topspeler hebt. Hij kan heel makkelijk scoren en als we hem een beetje ruimte geven, maakt hij ons af. We moeten echt kort op hem zitten.”
“Tik zijn naam maar eens in op Youtube. Dat heb ik ook wel eens gedaan en dat zie je de ongelooflijke doelpunten die hij in zijn loopbaan heeft gemaakt. Hij is gewoon heel goed en een zeer gevaarlijke speler met veel kwaliteiten.”
Kris Commons
Middenvelder Kris Commons is het met Boyata eens: “We hebben de laatste wedstrijden van Fenerbahçe bekeken en Van Persie en ook Nani hebben het nog steeds. Zij zijn echt van wereldklasse en dat bewijzen ze al jaren. We zullen hen uit moeten schakelen.”
Telesport


