Manchester United heeft de mogelijkheid gekregen om Andrea Belotti komende zomer binnen te halen. Torino wil de Italiaanse spits graag langer aan zich binden, maar weet dat hij verder gevolgd wordt door Everton, AC Milan en Napoli. (Daily Express)
Independiente gaat steeds nadrukkelijker aan de slag met de terugkeer van Sergio Agüero. Het contract van de Argentijnse spits loopt nog door tot medio 2021. (Super Miter Deportivo)
Het nieuws dat de contractonderhandelingen tussen Barcelona en Nélson Semedo moeizaam verlopen, betekent goed nieuws voor Manchester City. The Citizens willen de vleugelverdediger graag binnenhalen. (Daily Mail)
Lorenzo Insigne staat op het punt om zijn contract bij Napoli te verlengen tot medio 2025. De huidige verbintenis van de aanvaller, die gelinkt werd aan onder meer Liverpool en Lazio, loopt nog tot medio 2022. (Calciomercato)
Liverpool is bereid om Olympiacos 25 miljoen euro te betalen voor Kostas Tsimikas en heeft daarmee de beste papieren voor zijn komst in handen. De linksback is ook in beeld bij Sheffield United, Leicester City en Tottenham Hotspur. (Sdna)
Cagliari heeft Fabio Liverani geïdentificeerd als coach voor volgend seizoen. De huidige oefenmeester van Lecce moet Walter Zenga, die door de coronacrisis zijn debuut nog niet heeft gemaakt, opvolgen. (Sky Italia)
Voetbalzone.nl