Het corona virus getinte CL-seizoen heeft voor aardig wat verassingen gezorgd; heeft het er mee te maken gehad dat er eerst is gewacht met het afronden van de landelijke competities? Hebben clubs als Olympique Lyon en RB Leipzig daar de nodige voordelen bij gehad? In ieder geval zijn alleen nog de Ligue 1 en de Bundesliga er het beste vanaf gekomen, gezien de matchups in de semi-finales.
Een zeer interessante ontmoeting mag men vandaag gaan verwachten wanneer de bal aan het rollen gaat tussen RB Leipzig en PSG. Beide clubs houden ervan gewaagd te voetballen, al is de vraag nog wel of de Duitsers zich zullen aanpassen aan het snel en dodelijk aanvallend spel van de Fransen. Neymar Jr was de vorige week al briljant, terwijl Kylian M’Bappe 6 dagen na de kwartfinale weer wat fitter blijkt te zijn. Bovendien is Angel di Maria terug en met Mauro Icardi erbij praten we over 4 voetballers die niet uit het oog verloren mogen worden. Een aderlating voor de Franse landskampioen is wel dat Keylor Navas ontbreekt wegens een schouderblessure; hoogst waarschijnlijk is Sergio Rico de directe vervanger.
Als we het over RB Leipzig hebben mag trainer Tuchel zijn verdedigers onder andere voorbereiden op de gevaren die Poulsen, Olmo en Sabitzer in aanvallend oopzicht brengen. In de achterhoede staat ook Upamecano zeer goed zijn mannetje; zo was hij de speler die voor Leipzig achterin het verschil maakte tegen Atletico Madrid.
Het programma voor vandaag:
16.00 uur – RB Leipzig vs Paris Saint Germain
Deze wedstrijd is live te volgen op de STVS, kanaal 8.2; op dit zelfde kanaal volgt om 18.30 uur live het Champions League journaal, een productie van QN – Sports in samenwerking met de STVS.


