Cyarah Kensmil topscorer in verlies

PARAMARIBO – Een team-high zeventien punten van de Surinaamse basketbalster Cyarah Kensmil was niet voldoende om Ranger College van een nederlaag te behoeden. Voor eigen publiek gingen de Lady Rangers met 68-72 ten onder tegen Temple College.

Kensmil, basisspeelster binnen het team, maakte zaterdag acht van haar vijftien schoten en benutte één van de twee vrije worpen. De Surinaamse pakte verder vijf rebounds en had twee steals. Ze maakte ook twee fouten en drie turnovers. Ranger zit duidelijk in een dip. De ploeg verloor zaterdag voor de vijfde keer op rij, waarbij in vier van de nederlagen het verschil vijf punten of minder was. De laatste winst dateert al van 15 januari.

 

Voor Kensmil extra zout want juist in deze mindere reeks scoorde ze steeds in dubbele cijfers en had ze onder meer een double-double van achttien punten en elf rebounds. In de laatste vijf wedstrijden had ze gemiddelden van vijftien punten, 7,4 rebounds, 1,6 assists, 2,2 steals. Voor het seizoen, 23 duels waarvan negentien in de basis, zijn haar gemiddelden 9,5 punten, 6,1 rebounds, 1,8 assists en 1,7 steals.

 

Rangers is door de mindere periode is teruggevallen tot een winst-/verliesstaat van 10-13. In de Northern Texas Junior College Athletic Conference won het team vier van de negen partijen. Maandagavond wacht de uitwedstrijd tegen Grayson College. De tegenstander heeft een 13-9 record, inclusief 6-2 in de conference en won acht van de twaalf thuisduels, maar moest op 5 januari op bezoek bij de Lady Rangers wel met 60-64 het hoofd buigen. Kensmil had tien punten, vijf rebounds en één steal in die winst.

Dwtonline.com

Share article

Latest articles