Volgens Daniel Cormier blijft Khabib Nurmagomedov ondanks zijn glansrijke overwinning op Conor McGregor bij UFC 229 diep verstoord over het conflict met de Ierse vechter. Cormier vertelde recent in de podcast Club Shay Shay dat Nurmagomedov zelfs zijn naam nog steeds weigert uit te spreken en hem steevast aanduidt als “dat figuur” – een teken van zijn blijvende vijandigheid MMA Fighting.

Tijdens hun omstreden ontmoeting in 2018, waarin Nurmagomedov McGregor in de vierde ronde via submission versloeg, werd het publiek getuige van een massale rel toen Khabib over het hek sprong en het gevecht escaleerde tot een vechtpartij buiten de ring MMA FightingWikipedia+1. Volgens Cormier lag de motivatie achter die woede buiten de sportieve context: Khabib voelde zich persoonlijk gekwetst door McGregor’s beledigingen gericht aan zijn familie en religie MMA Fighting.
Cormier haalde ook een veelzeggend moment uit de octagon aan: na de derde ronde fluisterde McGregor “It’s just business” in de richting van Nurmagomedov, waarop de laatstgenoemde krachtig reageerde: “Nee, dat is het niet.” Hij toonde dat hij de woorden persoonlijk opvatte en er niet mee kon lachen MMA Fighting.
Na dit duel verdedigde Nurmagomedov zijn lichtgewichttitel nog twee keer, alvorens in 2020 afscheid te nemen van de sport MMA Fighting. McGregor daarentegen vocht sindsdien driemaal: hij boekte een winstpartij tegen Donald Cerrone, gevolgd door twee nederlagen tegen Dustin Poirier. Sinds 2021 is hij echter niet meer in actie geweest, al zou hij volgens berichten mikken op een terugkeer in 2026 tijdens een mogelijk UFC-evenement in het Witte Huis
Bron: Mmafighting.com
Foto: Getty Images


