De nieuwe Neymar? Daar doe ik niet aan mee

Peter Bosz is blij dat Ajax op de valreep de Braziliaan David Neres heeft vastgelegd. Maar de trainer van de Amsterdammers waakt voor te hoge verwachtingen rond de 19-jarige buitenspeler die voor 12 miljoen euro werd overgenomen van Sao Paulo.

,,Dan lees ik bijvoorbeeld dat hij de nieuwe Neymar wordt genoemd. Aan dat soort vergelijkingen die ik dus niet mee. We hadden behoefte aan een extra buitenspeler en ben daarom blij dat hij straks bij ons is.’’

Neres speelt nog tot 11 februari met Brazilië Onder 20 op het Zuid-Amerikaans kampioenschap in Ecuador. Bosz hoopt dat hij daarna snel in Amsterdam kan zijn. Maar wijst vooral op de toekomst. ,,Bertrand Traoré is gehuurd (van Chelsea) en vertrekt daarom aan het einde van het seizoen. Dan kan Neres eventueel op die plek spelen. Daarom is het ook goed dat we hem nu al hebben kunnen vastleggen. Die jongen komt uit een ander continent en verdient de tijd om zich aan te passen.”

PSV en Feyenoord sloegen niet toe tijdens de laatste transferperiode. Of Ajax wat dat betreft een slag heeft geslagen in de strijd om het landskampioenschap? Met een glimlach: ,,Als Neres er straks tien maakt natuurlijk wel. Nee, we gaan het zien. Ik ben tevreden met de selectie die ik nu heb.’’

Bron: ad.nl

Share article

Latest articles