Denzel Dumfries wint met Internazionale ruim van AS Roma en Donyell Malen, maar heeft ook reden tot frustratie

Denzel Dumfries heeft met Internazionale op overtuigende wijze de koppositie in de Serie A verstevigd. De rechtsback van Oranje was in het eigen Giuseppe Meazza veel te sterk voor het bezoekende AS Roma van collega-international Donyell Malen: 5-2.

Inter kende via Lautaro Martinez een droomstart. Binnen een minuut schoot de Argentijn de thuisclub op voorsprong.

Gianluca Mancini bracht Roma vijf minuten voor rust op aangeven van Devyne Rensch koppend langszij, maar Inter ging toch met een nieuwe voorsprong aan de thee. Met een vlammend schot van grote afstand zette Hakan Calhanoglu de Milanezen op 2-1.

In de tweede helft ging het hard, toen nogmaals Martinez en Marcus Thuram Inter binnen tien minuten aan een 4-1 voorsprong hielpen. Nicolo Barella zorgde na een uur voor de 5-1, Luca Pellegrini zette namens Roma de 5-2 eindstand op het bord.

Waarom is Denzel Dumfries gefrustreerd bij Inter?
In het laatste kwartier kreeg Dumfries nog twee grote kansen op persoonlijk succes, maar een wippertje van de rechtsback verdween net naast, terwijl een kopbal eveneens rakelings langs de paal ging. Na die tweede kans was de frustratie bij Dumfries over het uitblijven van een treffer zichtbaar.


Dumfries speelde net als Malen het hele duel mee. Bij Roma werd Rensch na een klein uur gewisseld. Stefan de Vrij kreeg bij Inter geen speeltijd. Door de zege heeft Inter nu negen punten meer dan eerste achtervolger AC Milan. Die ploeg gaat maandag op bezoek bij nummer 3 Napoli.

Bron: Telegraaf.nl

Share article

Latest articles