Volgens bondscoach Didier Deschamps is Frankrijk geen favoriet op het naderende WK voetbal in Rusland. ,,Duitsland, BraziliĆ« en Spanje zijn veel verder in hun ontwikkeling dan wij. Deze drie landen steken duidelijk boven het veld uit.”
Op het EK van 2016 in eigen land verloor Frankrijk in de finale van Portugal. ,,Sindsdien hebben we nog verder verjongd en een nieuw elftal opgebouwd”, aldus Deschamps. ,,We hebben ook goed gepresteerd in de kwalificatie. Maar vergeet niet dat veel spelers straks hun debuut maken op een WK. Ons eerste doel is groepswinnaar worden. Als dat lukt gaan we met veel zelfvertrouwen de achtste finales in.”
Frankrijk won de kwalificatiegroep voor onder meer Nederland en Zweden. De Zweden plaatsten zich in tweede instantie, door in de play-offs te winnen van Italiƫ.
In de groepsfase van het WK treft Frankrijk Australiƫ, Peru en Denemarken. Ze spelen hun eerste wedstrijd op 16 juni tegen het Australiƫ van Bert van Marwijk.
door:ad.nl


