Tennisser Novak Djokovic heeft zondag de kwartfinale van de US Open bereikt. De nummer een van de wereld had vier sets nodig om de Spanjaard Roberto Bautista Agut te verslaan: 6-3 4-6 6-4 6-3.
Met de zege op Bautista Agut, plaatste Djokovic zich voor de 26e keer op rij voor een kwartfinale op een grandslamtoernooi. Alleen Jimmy Connors (27) en Roger Federer (36) zetten een langere serie kwartfinales neer. ,,Ik ben er trots op dat ik al zoveel heb mogen bereiken in mijn carrière tot dusver”, aldus Djokovic. ,,Op de een of andere manier ben ik in staat om mijn beste tennis op de grandslamtoernooien te laten zien. Daar richt ik me ook altijd op.”
In de kwartfinale treft de Serviër Feliciano Lopez uit Spanje. Lopez versloeg in de vierde ronde de Italiaan Fabio Fognini in drie sets. Fognini kon geen passend vervolg geven aan zijn zwaarbevochten zege in de derde ronde op Rafael Nadal.
Bron: ad.nl


