LONDEN – Amazon heeft de eerste drie afleveringen van de docuserie All Or Nothing over Arsenal voorgesteld. Centrale figuur daarin is de jonge Spaanse coach Mikel Arteta, die in het seizoen 2021-2022 moeilijke momenten kende, maar uiteindelijk toch beslag wist te leggen op een vijfde plaats. Met opmerkelijke methodes, zo blijkt.
Zo liet hij zijn jonge ploeg tijdens de voorbereiding op de wedstrijd tegen Liverpool trainen, terwijl uit luidsprekers You’ll never Walk Alone knalde. Inderdaad, het lijflied van hun opponent.
Arteta hoopte zijn jonge ploeg voor te bereiden op wat hen te wachten stond op Anfield Road. Tevergeefs, want ze verloren met 4-0 en Arteta hitste het thuispubliek alleen maar op door in de clinch te gaan met zijn collega Jürgen Klopp.
Elkaars energie voelen
Een andere opmerkelijke wedstrijdvoorbereiding is die op de derby tegen Tottenham. Arteta vroeg de clubfotograaf -een die hard Arsenal-fan- om de ploeg in de kleedkamer toe te spreken.
En voor de wedstrijd in Leicester vroeg hij zijn spelers de ogen te sluiten en zich voor te stellen hoe ze voor elkaar zouden vechten, waarop ze elkaars handen moesten vastpakken om elkaars energie te voelen.
Buitenbeentje
Arteta stelt zich in de docu ook kwetsbaar op tegenover zijn spelers. Zo praat hij over zijn eigen moeilijke momenten en twijfels.
De voormalige speler van Everton en Arsenal werd door een deel van de Britse pers al als een buitenbeentje neergezet en deze docu zal dat imago ongetwijfeld alleen maar versterken.
Bron: Amazon/Het Nieuwsblad





