Ecclestone blijft ondanks overname nog drie jaar bij Formule 1

Bernie Ecclestone, de grote baas van de Formule 1, heeft vandaag gezegd nog drie jaar aan te blijven, ondanks de vermoedelijke overname van Liberty Media. Dat meldt persbureau Reuters.

Het Amerikaanse mediabedrijf zou voor een bedrag van ongeveer 8,5 miljard dollar de aandelen van de koningsklasse in de autosport willen kopen. De 85-jarige Ecclestone zou de deal al hebben bevestigd aan het doorgaans goed ingevoerde Duitse vakbladĀ Auto, Motor und Sport.

Ecclestone zei toen nog niet te weten of er na de overname nog een rol voor hem zou worden weggelegd. ,,We zullen zien wat ik doe. Ik besluit zelf welke rol ik aanneem.” Nu blijkt dus dat hij nog minstens drie jaar aan de Formule 1 is verbonden.

Door ad.nl

Share article

Latest articles