EK voetbal: Wie gaan er tot nu verder?

PARIJS – Met nog vier groepswedstrijden in twee poules op het programma zijn dinsdag al twaalf landen zeker van een plek in de achtste finale van het Europees kampioenschap voetbal in Frankrijk.

 Frankrijk, Zwitserland, Wales, Engeland, Duitsland, Polen, Spanje en Kroatië gaan door omdat ze als eerste of tweede eindigden in hun poule.

Slowakije kan met vier punten uit drie duels niet meer worden uitgeschakeld en zelfs Noord-Ierland is met drie punten op basis van doelsaldo ook al zeker dat het hoort bij de vier beste nummers drie.

Italië is na twee duels al groepswinnaar in poule E en ook Hongarije is met vier punten uit twee wedstrijden ook al definitief bij de laatste zestien.

De resterende vier plekken in de achtste finale worden woensdag verdeeld onder Albanië, Turkije, België, Zweden, Ierland, IJsland, Portugal en Oostenrijk.

Uitgeschakeld zijn Oekraïne, Roemenië, Rusland en Tsjechië.

Bron:Telesport

Share article

Latest articles