Falcao op huurbasis naar Chelsea

Radamel Falcao speelt komend seizoen voor Chelsea. De Colombiaanse aanvaller wordt voor ƩƩn jaar verhuurd door AS Monaco. Dat meldt The Guardian woensdag op basis van de familie van Falcao.

De oom en vader van Falcao zouden allebei bevestigd hebben dat de 29-jarige spits komend seizoen bij Chelsea zal spelen. De Londenaren hebben ook de optie bedongen om hem vervolgens definitief in te lijven.

De verwachting is dat het salaris van de Colombiaan op 253.000 euro per week komt te liggen en dat Monaco vier miljoen euro op de bankrekening mag bijschrijven voor de verhuur.

JosƩ Mourinho, net als Falcao een client bij zaakwaarnemer Jorge Mendes, heeft eerder al aangegeven dat hij de aanvaller weer op zijn oude niveau wil brengen. De spits raakte in januari 2014 zwaar geblesseerd aan zijn knie (gescheurde kruisbanden red.) en wist sindsdien niet meer te overtuigen. Afgelopen seizoen kwam hij in 29 optredens bij het Manchester United van Louis van Gaal slechts tot vier doelpunten. In zijn laatste twaalf optredens wist hij zelfs maar ƩƩn schot op doel te lossen.

Falcao zal op 19 of 20 juli aansluiten bij het trainingskamp van Chelsea in Montreal. Hij krijgt een paar dagen extra vakantie vanwege zijn – eveneens teleurstellende- deelname aan de Copa AmĆ©rica. El Tigre kwam slechts tot ƩƩn schot op doel.

Bron: ad.nl

Share article

Latest articles