Dat het organiseren van het perfecte toneelstukje op het EK voetbal nog niet zo makkelijk is, bleek zaterdagavond maar weer. Voor aanvang van het duel tussen Engeland en Rusland was één van de deelnemers even de weg kwijt.
 Voor elke EK-wedstrijd gebeurt er tijdens het spelen van de volksliederen van alles op het veld. Tientallen vrijwilligers houden enorme doeken vast van de beide wedstrijdshirts en van het Euro2016-logo. Daarnaast wordt de speelstad met enorme letters op het veld geschreven. En daar ging het even mis.
De persoon die de laatste ‘E’ van ‘MARSEILLE’ droeg, had tijdens de generale repetitie niet zo goed opgelet en ging verkeerd om staan. Tot groot plezier van de televisiekijkers, die zich op twitter rotlachten om het foutje. “Je had maar één taak…”, was een veelgebruikte tekst bij de foto. De letter werd overigens razendsnel weer omgedraaid.
Bron: Telesport


