Tyson Fury hoopt en denkt dat Conor McGregor (28) in het gevecht van de eeuw razendsnel gaat afrekenen met Floyd Mayweather (40).
“Ik denk dat McGregor hem binnen 35 seconden knock-out slaat. Net zoals hij deed met José Aldo”, aldus de zwaargewicht, die meerdere wereldtitels won, tegenover IFL TV, doelend op het MMA-gevecht dat McGregor de UFC-vedergewichttitel opleverde. De Ier sloeg zijn opponent uit Brazilië eind 2015 na dertien seconden tegen het canvas.
Fury nam in 2015 de wereldtitel over van Wladimir Klitsjko, maar raakte die kwijt nadat hij werd betrapt op het gebruik van cocaïne. Bovendien worstelde de 28-jarige vechtsporter in die periode met depressies. Inmiddels werkt hij hard aan een terugkeer, maar voordat hij weer mag vechten moet hij nog zijn licentie terugkrijgen.
Pacquiao
Manny Pacquiao, die enkele jaren geleden nog tegen Mayweather vocht, is een heel andere mening toegedaan dan Fury. De Filipijnse bokser, die op punten verloor van Pretty Boy Floyd, denkt dat de ongeslagen Amerikaan tegen McGregor zijn vijftigste zege gaat boeken.
“McGregor maakt geen schijn van kans. Het kan wel eens een heel saai gevecht worden. McGregor gaat Mayweather echt niet goed raken. Hoe zou hij dat moeten doen? Hij heeft geen enkele ervaring als professioneel bokser.”
Telesport


