Gareth Bale waarschuwt Barça

Terwijl de Spaanse voetbalwereld vooral bezig is met de rentree van FC Barcelona-vedette Lionel Messi tijdens El Clasico is er ook goed nieuws voor Real Madrid. Na zes weken blessureleed zou ook Gareth Bale zijn rentree kunnen maken in de kraker met Barça.

“Ik voel me sterk en ben klaar voor de strijd”, laat de 26-jarige Welshman volgensMarca weten. “Madrid en Barcelona zijn de twee grootste teams van Spanje. De rivaliteit is gigantisch. We vechten altijd om de grote titels in Spanje en in Europa.”

De aanvaller waarschuwt de Catalaanse verdediging voor zijn kwaliteiten. “Mijn kracht en snelheid boezemen verdedigers angst in. Dat is positief voor ons.”

Bale bewaart goede herinneringen aan een treffen van vorig jaar met FC Barcelona. In de finale van de Copa Del Rey maakte de Brit de winnende goal: 2-1. “Die goal is één van mijn favoriete treffers. Die staat voor altijd in mijn geheugen gegraveerd.”

Telesport

Share article

Latest articles